Detail pozice

Máte rádi železnici, vlaky a chcete se stát součástí světa železniční dopravy? Chcete dělat smysluplnou práci, v níž vyřešíte každý problém a něco konkrétního za Vámi zůstane? Nyní máte možnost přidat se k našemu týmu opravárenského depa RegioJetu a udržovat tak provoz našich vlaků v plné funkčnosti. Stanete se součástí nově vznikajícího týmu a zcela nového projektu. Chcete vědět více?

Nákupčí/logistik

Pracovní náplň:

- zodpovědnost za vedení skladového hospodářství, logistiky a nákupu
- kontrola a evidence skladových zásob a ND
- zajištění přepravní a logistické činnosti v rámci Evropy
- tvorba objednávek a nákup ND a techniky
- administrativa spojená s příjmem/výdejem materiálu
- spolupráce při řešení reklamací
- množstevní a kvalitativní kontrola zboží
- koordinace zásob a stanovení optimálních zásob
- komunikace s dodavateli a dojednávání obchodních podmínek

Očekáváme:

- proaktivní přístup k práci
- zodpovědnost
- komunikační a organizační dovednosti
- znalost práce s MS Office (Word, Excel
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:

- práci ve stabilní a prosperující společnosti
- atraktivní finanční ohodnocení
- možnost profesní růstu
- firemní benefity (cafeterie, školení, Multisport karta, sleva na firemní produkty..)
- pro věrné zaměstnance nabízíme dny volna navíc

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Zličín

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Kontakt

Tereza Hartmannová
Telefon: +420 539 000 803

Podívejte se, jak to u nás vypadá