Detail pozice

Máte rádi železnici, vlaky a chcete se stát součástí světa železniční dopravy? Chcete dělat smysluplnou práci, v níž vyřešíte každý problém a něco konkrétního za Vámi zůstane? Nyní máte možnost přidat se k našemu týmu opravárenského depa RegioJetu a udržovat tak provoz našich vlaků v plné funkčnosti. Stanete se součástí nově vznikajícího týmu a zcela nového projektu. Chcete vědět více?

Administrátor projektů

Rosteme závratnou rychlostí, a proto hledáme nové kolegy, kteří rozšíří naše řady. Aktuálně hledáme administrativní podporu pro naše depo vlakové údržby.

Hledáme člověka, který zajistí plynulý provoz kanceláře našeho depa na Zličíně. Budete administrativní podporou našeho projektového týmu a pomůžete tvořit pozitivní atmosféru. Nemusíte být technickými specialisty, ale neměla by Vám být technická oblast zcela cizí. Máte chuť připojit se k nově vznikajícímu provozně-technickému týmu? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

- technická, administrativní a organizační podpora
- zajištění bezproblémového chodu kanceláře
- spolupráce s projektovým a technickým týmem
- evidence a zpracování elektronické technické dokumentace
- příprava podkladů pro výběrová řízení
- komunikace s dodavateli, účast na obchodních jednáních
- komunikace s úřady při procesu schvalování vozidel
- sestavování výkazů a reportů

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání s maturitou
- znalost anglického jazyka výhodou
- organizační a komunikační dovednosti
- alespoň základní technické povědomí
- znalost práce s PC (MS Office)
- ŘP sk. B (aktivní řidič)
- znalost práce s MS Office (Word, Excel)

Nabízíme:

- zázemí silné a stabilní společnosti
- příjemnou pracovní atmosféru a zkušené kolegy po vašem boku
- příležitost k osobnímu rozvoji
- firemní benefity (systém cafeterie, stravenky, odborná školení, MultiSport karta..aj.)
- pro věrné zaměstnance nabízíme 5 dní volna navíc

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Zličín

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Tereza Hartmannová
Telefon: +420 539 000 803

Podívejte se, jak to u nás vypadá