Detail pozice

RegioJet a.s. je dceřiná společnost holdingu STUDENT AGENCY, provozovatele vlakových a autobusových linek, které jsou synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete být součástí světa žlutých vlaků a autobusů? Měňte společně s námi cestování na zážitek!

Lakýrník pro RegioJet (33.000 - 41.000 Kč)

Co budete dělat ?

Budete pečovat o vzhled karoserie vozidel, starat se o přípravu povrchů našich vlakových souprav a opravovat laky vozidel. S ostatními odděleními údržby se budete podílet na nových projektech.

Co od Vás očekáváme ?

• Minimálně vyučení v oboru lakýrník, nebo prokazatelnou praxi v oboru.
• Zkušenosti na pozici lakýrníka, mechanika a zkušenosti s broušením, řezáním, svařováním výhodou.
• Manuální zručnost, odhodlání vyřešit každý problém, zodpovědnost a pečlivost.
• Svářečský průkaz nebo oprávnění na VZV výhodou, ne podmínkou.

Co Vám můžeme nabídnout ?

• Mzdové ohodnocení 33.000 - 41.000 Kč dle zkušeností a délky praxe.
• Pracovní doba Po-Pá 8 hod. směny.
• Stabilitu práce u silného soukromého dopravce.
• Doba určitá 1 roku, s možností prodloužení na dobu neurčitou.
• Zaměstnanecké benefity (dovolená navíc, slevy na firemní produkty, cafeteria benefity a další).

Zaujala Vás tato pozice? V tom případě se už těšíme na Váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Zličín

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

33000-41000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Tereza Hartmannová
Telefon: +420 539 000 803

Podívejte se, jak to u nás vypadá