Detail pozice

RegioJet a.s. je dceřiná společnost holdingu STUDENT AGENCY, provozovatele vlakových a autobusových linek, které jsou synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete být součástí světa žlutých vlaků a autobusů? Měňte společně s námi cestování na zážitek!

Stevard/ka ve vlaku RegioJet z Bohumína

Pracovní náplň:

Jste nespokojení se svou prací a uvažujete o změně? Nevyhovuje vám pracovní doba, odměna nebo náplň práce? Hledáte práci v dynamickém kolektivu? U nás se rozhodně nudit nebudete!
Bavilo by Vás starat se o naše cestující a máte chuť si přivydělat při studiu nebo pracovat na hlavní pracovní poměr? V tom případě hledáme právě Vás! Aktuálně hledáme posily na naše vlakové linky z Bohumína.

Hledáme někoho spolehlivého, kdo bude poskytovat našim zákazníkům ten nejkvalitnější a profesionální servis. Připravíte pro ně denní tisk, teplý nápoj a občerstvení podle jejich chuti tak, aby byli co nejspokojenější. Budete pro ně k dispozici v případě nejasností a otázek. Jako tým budete dbát na jejich bezpečí a pohodlí v průběhu celé cesty. Cestování bude díky vám pro naše zákazníky zážitkem!

Očekáváme:

  • jste pečliví
  • máte praxi v pohostinství nebo z rychlého občerstvení (výhoda)
  • rychle se naučíte systém práce, styl obsluhy a práci s interními systémy
  • přizpůsobíte se práci ve směnném provozu a nebráníte se práci o svátcích a víkendech
  • Nevadí Vám, že budete přespávat mimo domov
  • domluvíte se v anglickém jazyce na základní úrovni

Plnoletost podmínkou!

Nabízíme:

  • osobní ohodnocení až do výše 2.250 Kč
  • zaměstnanecké benefity - kafeterie
  • skvělý pracovní tým, který vám může být druhou rodinou
  • zaškolení zkušenými interními lektory
  • můžete se podívat i za hranice České republiky
  • poznáte svět vlakové dopravy a budete jeho důležitou součástí
  • získání bohaté praxe v cestovním ruchu a možnost profesního růstu

Tak co, přesvědčili jsme Vás? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bohumín

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 9. 2019 do 31. 12. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda

800-1000 Kč/den

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Lucie Žídková
Telefon: +420 731 541 668

Podívejte se, jak to u nás vypadá