Detail pozice

Rosteme závratnou rychlostí, a proto hledáme nové kolegy, kteří rozšíří naše řady. Aktuálně hledáme posilu na pozici řidiče pro naše vlakové depo v Praze na Smíchově, který by se staral o vývoz odpadu a přípravu vlakové soupravy před vyjetím. Pokud máte řidičský průkaz skupiny C a rádi byste pracovali s nejnovější technikou, máme pro Vás práci!

Technický pracovník - řidič

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • čerpání nádrží železničních vozů
  • svoz odpadních vod mimo areál
  • drobné údržbářské opravy
  • pracovní doba nepravidelná: ranní, noční (dlouhý/ krátký týden)
  • nástupní místo: Praha Smíchov
  • výjezdy v rámci směny mimo kraj

Co od Vás očekáváme?

  • řidičský průkaz sk. B, C (D)
  • manuální zručnost, fyzickou odolnost
  • spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu

Na co se můžete těšit?

  • práci u stabilního a dynamicky se rozvíjejícího zaměstnavatele
  • práci v zajímavém a netradičním oboru železniční dopravy
  • možnost kariérního růstu na pozici STROJVEDOUCÍHO
  • odborně Vás zaškolíme a poté Vás budeme pravidelně vzdělávat
  • máme benefitní systém Cafetérie i Multisport kartu
  • pro věrné zaměstnance nabízíme dny volna nebo dovolenou navíc

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

28000-34000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Romana Jegrmanová
Telefon: +420 702 208 533

Podívejte se, jak to u nás vypadá