Detail pozice

Rádi byste se stali součástí kolektivu lidí, kteří přinášejí novou kvalitu cestování? Chcete uplatnit své dovednosti a zkušenosti ve společnosti, která sází na vysoký standard přepravních služeb? Do našeho autobusového oddělení nyní hledáme šikovné kolegy/kolegyně, kteří nám budou pomáhat udržovat kvalitu našich služeb.

Administrativní podpora pro dopravu

Co bude vaším úkolem?

• Zpracování podkladů pro mzdy řidičů a stevardů
• Kontrola a řešení nesrovnalostí v podkladech
• Komunikace, podpora při řešení problémů, dotazů či nesrovnalostí s dispečinkem a mzdovým oddělením
• Komunikace s řidiči a stevardy
• Zodpovědnost za správnost zpracování podkladů ze mzdového systému
• Upozornění na nedostatky v podkladech v systému a jejich řešení

Zašlete nám životopis pokud....

• jste pečlivý/á až puntičkářský/á
• jste flexibilní
• práce s čísly a počítačovými systémy vás baví
• máte praxi s Excelem min. 1 rok
• chcete pracovat pro dynamickou a stabilní firmu

Na co se můžete těšit?

• Zajistíme Vám dynamickou a různorodou práci, při které se nebudete nudit
• Příjemnou pracovní atmosféru a skvělé kolegy
• Dáme Vám příležitost k seberealizaci
• Budete pracovat v centru Brna, přímo na Náměstí Svobody.
• Máme řadu benefitů - stravenky, Multisport karta, slevy na firemní produkty, vzdělávací kurzy, benefitní systém Cafetérie nebo dny volna navíc.

Zaujala Vás tato pozice? V tom případě se už těšíme na Váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

19000-21000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontakt

Veronika Svobodová
Telefon: +420 539 000 804

Podívejte se, jak to u nás vypadá