Detail pozice

STUDENT AGENCY k.s. je provozovatel vlakových a autobusových linek, které jsou synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Společně s námi můžete z cestování udělat zážitek. Stanete se součástí světa žlutých vlaků a autobusů?

Specialista autobusové dopravy

Co u nás budeš dělat?

Na starosti budeš mít pravidelný monitoring a analýzu cen konkurence i jejich jízdních řádů. S tím souvisí i pravidelný reporting vedení společnosti s návrhy na změnu cenové politiky i změny v jízdních řádech naší společnosti.
Budeš se podílet na tvorbě reklamních kampaní a jejich vyhodnocení.
A v neposlední řadě bude součástí Tvé práce i hledání nových možností pro rozvoj autobusové dopravy.

Nabízíme Ti jedinečnou pracovní příležitost, ale také:

Kompletní podporu a to nejen při Tvém začátku. Žádný učený z nebe nespadl a zorientovat se ve všech procesech chce svůj čas. Jsme skvělý tým a Ty brzo přijdeš na to, že jsme skoro jako rodina. Můžeme se na sebe spolehnout a to je někdy víc, než modré z nebe.
Zároveň Ti nabídneme rozumný fixní plat spolu s osobním ohodnocením a celou řadou benefitů od stravenek po dny volna navíc.

Hledáme právě Tebe?

Je pro Tebe matematika něco víc? Máš-li analytické myšlení takzvaně v krvi, tušíme, že se Ti u nás bude líbit. Koukáme na svět v souvislostech a hledáme k sobě parťáka, který bude umět ty souvislosti i správně pojmenovat a posouvat nás tím kupředu. V našem týmu se Ti bude hodit jistá dávka kreativity a umění podívat se na složité problémy s potřebným odstupem.

Neváhej a dej nám o sobě vědět!

Zaujala Tě tato pozice? V tom případě už se těšíme na Tvůj životopis, který nám zašleš pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

 

Kontakt

Veronika Svobodová
Telefon: +420 539 000 804

Podívejte se, jak to u nás vypadá