Detail pozice

Pojďte to s námi rozjet v Ústeckém kraji!

Vedoucí přepravy

Co budete dělat?

Budete se starat o obsazování směn vlakových čet a prodejců jízdenek. Na starost budete mít také správu prodejního systému jízdenek a zaškolování nových zaměstnanců na jeho obsluhu. Budete zpracovávat podklady ke mzdám pro mzdovou účetní. Budete se také starat o metodické vedení a organizaci činností.

Co od Vás očekáváme?

  • Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitou.
  • Zkušenosti s administrativní oblastí.
  • Zkušenosti s plánováním a organizací činností.
  • Akční, samostatnou a iniciativní osobnost.
  • Schopnost překonávat překážky a odolávat tlaku.
  • Zájem naučit se pracovat v používaných PC aplikacích.
  • Uživatelská znalost MS Office.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Atraktivní práci s vlastní zodpovědností.
  • Práci v mladé skupině plné nadšení.
  • Stabilitu práce u silného soukromého dopravce.
  • Podílení se na zvyšování kvality cestování v Ústeckém kraji.
  • Různorodou a zajímavou práci s perspektivou.
  • Zaměstnanecké benefity (dovolená navíc, slevy na firemní produkty, stravenky, cafeteria benefity a další).

Zaujala Vás tato pozice?

V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

E1190, 400 11  Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

RegioJet

Kontakt

RegioJet
Romana Jegrmanová

Podívejte se, jak to u nás vypadá