Detail pozice

Máte rádi železnici, vlaky a chcete se stát součástí světa železniční dopravy? Chcete dělat smysluplnou práci, kde za Vámi zůstanou konkrétní výsledky? Nyní máte možnost přidat se k našemu projektovému týmu RegioJetu! Stanete se součástí zcela nového projektu. Chcete vědět více?

Koordinátor projektu RegioJet

Jste technický typ, ale zároveň vám nevadí organizace a koordinace týmu? Nově hledáme do týmu projektového koordinátora, který se bude podílet na výstavbě nového železničního depa v Praze.

Náplň práce:

- koordinace i samostatné vedení technického projektu zaměřeného na výstavbu nového technického zázemí pro vlaky RegioJet
- odpovědnost za výběr a transfer technologií
- vedení obchodních jednání, komunikace s dodavateli
- příprava a kontrola plnění smluvních závazků
- spolupráce s technologickou skupinou na organizaci práce
- pravidelný reporting

Očekáváme:

- vysokoškolské vzdělání v technickém nebo stavebním oboru
- zkušenosti s vedením lidí a týmový duch
- komunikační a organizační dovednosti
- schopnost si dobře zorganizovat čas a určit priority
- ŘP sk. B a ochota cestovat
- pečlivost, trpělivost a zodpovědnost
- AJ výhodou

Nabízíme:

- zázemí silné a stabilní společnosti
- příležitost k osobnímu rozvoji
- firemní benefity (systém Cafeterie, stravenky, odborná školení, MultiSport karta, slevy na produkty naší společnosti)
- 25 dní dovolené
- nástup možný dohodou
- místo výkonu práce: Praha - Zličín

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Zličín

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Tereza Hartmannová
Telefon: +420 539 000 803

Podívejte se, jak to u nás vypadá