Detail pozice

RegioJet a.s. je dceřiná společnost holdingu STUDENT AGENCY, provozovatele vlakových a autobusových linek, které jsou synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete být součástí světa žlutých vlaků a autobusů? Měňte společně s námi cestování na zážitek!

Specialista péče o zákazníky

Chcete přispívat ke zlepšení kvality cestování v rámci autobusové a vlakové dopravy? Pojďte pracovat k nám do naší centrály do domů Pánů z Lipé v centru Brna. Čeká na Vás tým šesti zkušených kolegů, kteří již teď pomáhají našim cestujícím a jsou připraveni pomoci i Vám!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • péče o klienty v rámci autobusové a vlakové dopravy, zpracování jejich požadavků (pochvaly, podněty, reklamace)
  • samostatné řešení reklamací od A do Z
  • spolupráce při zlepšování procesů a zkvalitnění služeb

Co od Vás očekáváme?

  • proklientský přístup a dobré komunikační schopnosti
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • schopnost zvládat stresové situace
  • ochotu aktivně pomáhat

Co Vám nabízíme?

  • flexibilní pracovní doba (PO-PÁ) s možností volby směn dle domluvy
  • výkonnostní finanční odměna
  • tým skvělých kolegů, kteří Vám vždy pomohou
  • prostor zúčastnit se interních vzdělávacích kurzů
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • karta Multisport
  • využití slev a zvýhodněných produktů naší společnosti (letenky, dovolená, jízdenky)
  • nástup možný dle domluvy
  • pracoviště v samém centru Brna

Zaujala vás tato pozice? V tom případě se už těšíme na Váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

15000-19000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jitka Košutová
Telefon: +420 721 953 380

Podívejte se, jak to u nás vypadá