Detail pozice

Máte rádi železnici, vlaky a chcete se stát součástí světa železniční dopravy? Chcete dělat smysluplnou práci, kde za Vámi zůstanou konkrétní výsledky? Nyní máte možnost přidat se k našemu týmu RegioJetu! Stanete se součástí zcela nového projektu. Chcete vědět více?

Řidič/ka autobusu z Prahy - převozník

Pracovní náplň:

- řidič/ka autobusu na Prahu Florenc
- manipulační jízdy bez cestujících
- občasná výpomoc na vnitrostátních linkách
- nástupní místo: Praha
- práce na zkrácený nebo plný úvazek - po domluvě

Očekáváme:

- řidičský průkaz sk. D, profesní průkaz, kartu řidiče
- prokazatelnou praxi v autobusové dopravě nebo v MKD
- platnou zdravotní a profesní způsobilost
- trestní bezúhonnost
- flexibilitu, vstřícnost, spolehlivost

Nabízíme:

- zajímavou práci v perspektivní a silné společnosti
- adekvátní a stabilní mzdové ohodnocení
- řadu zaměstnaneckých výhod (dovolená navíc, kaféterie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování)
- vhodné i pro důchodce

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis s průvodním dopisem prostřednictvím odkazu „Odpovědět na tuto pozici“ ve spodní části obrazovky. Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost STUDENT AGENCY k.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

25000-28000 Kč/měsíc

Benefity

Občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Veronika Svobodová
Telefon: +420 539 000 804

Podívejte se, jak to u nás vypadá