Detail pozice

RegioJet a.s. je dceřiná společnost holdingu STUDENT AGENCY, provozovatele vlakových a autobusových linek, které jsou synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete být součástí světa žlutých vlaků a autobusů? Měňte společně s námi cestování na zážitek!

Projektový manažer E-Commerce

Pracovní náplň:

  • Vede projekty v rámci Student Agency – dovolená, letenky a jiné.
  • Monitoruje provozní potřeby a nároky cestujících
  • Vyhodnocuje a prioritizuje tyto zjištěné potřeby do podoby úkolů programátorům (interním i externím)
  • Navrhuje řešení pro vznik nových dopravních projektů s prodejem a správou
  • Testuje změny
  • Podílí se na vývoji a implementaci nových technologií (např. mobilní aplikace)
  • Řeší mimořádné situace při nefunkčnosti
  • Komunikace s externími partnery
  • Uživatelská podpora uživatelům
  • Provádí statistiky
  • Vede tým pracovníku

Naše představa o kandidátovi:

  • Praktické zkušenosti s projektovým řízením a s řízením vývojových projektů
  • Analytické myšlení a logické uvažování
  • Schopnost navrhnout varianty řešení a vyhodnotit jejich přínos
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Výhodou znalost JIRA

Co Vám nabídneme?

  • Zajímavou práci pod zavedenou značkou
  • Atraktivní mzdové ohodnocení podle Vašich zkušeností a znalostí
  • Získání nových zkušeností a praxe
  • Přátelskou pracovní atmosféru
  • Zaměstnanecké výhody
  • pracoviště v centru Brna v historické památce (Dům pánů z Lipé)

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Kontakt

Petra Peňázová
Telefon: +420 539 000 801

Podívejte se, jak to u nás vypadá