Detail pozice

RegioJet a.s. je dceřiná společnost holdingu STUDENT AGENCY, provozovatele vlakových a autobusových linek, které jsou synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete být součástí světa žlutých vlaků a autobusů? Měňte společně s námi cestování na zážitek!

Technik - správce nemovitostí a vlečky

Pracovní náplň:

  • zajištění technických činností v rámci provozu nebytových prostor a vlečky
  • zajišťování oprav a řešení havárií
  • kontrola dodavatelských prací a kvality oprav
  • kontrola dodržování harmonogramů a smluvních podmínek
  • zajištění provedení pravidelných revizí
  • vedení záznamů a dokumentace
  • vedení technicko-správní agendy

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • řidičský průkaz sk. B
  • praxe v oblasti správy nemovitostí
  • orientace v technických oborech
  • znalost práce s PC
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • pracovitost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, flexibilita

Nabízíme:

  • poznáte zázemí velké české firmy a budete její nedílnou součástí
  • 25 dní dovolené
  • získáte řadu zaměstnaneckých benefitů/výhod (slevy na firemní produkty, stravenky, kafetérie, vzdělávací kurzy, výuka jazyků a multisportkarta)
  • čeká vás zajímavá a různorodá práce
  • místo výkonu práce: Praha Zličín

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Zličín

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Tereza Štenclová
Telefon: +420 539 000 803

Podívejte se, jak to u nás vypadá