Detail pozice

RegioJet a.s. je dceřiná společnost holdingu STUDENT AGENCY, provozovatele vlakových a autobusových linek, které jsou synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete být součástí světa žlutých vlaků? Měňte společně s námi cestování na zážitek!

Business analytik

Pracovní náplň:

  • sběr a analýza uživatelských požadavků
  • návrh řešení
  • spolupráce při tvorbě dokumentace
  • komunikace s produktovým a vývojovým týmem

Klíčové požadavky:

  • UML
  • BPMN
  • Znalost agilních metodik
  • SQL
  • JIRA uživatelská úroveň
  • základní orientace v OOP

Další požadavky:

  • Analytické myšlení a vidění větších souvislostí
  • Schopnost práce napříč týmy (BE a FE)
  • Prezentační a komunikační dovednosti
  • Řešení problémů

Bude vám přínosem:

  • znalosti z oboru dopravy
  • práce na obdobné pozici
  • Kanban nebo jiná metodika
  • zvládání práce pod tlakem (úkoly s krátkým termínem)
  • prototypování
  • znalost práce s Enterprise Architect nebo jiným modelovacím nástrojem

Nabízíme:

  • platové ohodnocení odpovídající tvým zkušenostem
  • práci v mladém a progresivním kolektivu, který ti vždy pomůže
  • multisport kartu a cafeterie
  • slevy na jízdenky, dovolenou a letenky (produkty holdingu)
  • věrnostní vouchery
  • příspěvek na stravování

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

RegioJet a.s.

Kontakt

Jakub Sobotka

Podívejte se, jak to u nás vypadá