Prodejce jízdenek a cestovních služeb

Uvažoval jsi někdy o tom, že by Tě bavilo starat se o cestující společnosti RegioJet a.s. a být součástí světa žlutých vlaků? Máš chuť si přivydělat při studiu, mateřské dovolené nebo v důchodu? Aktuálně hledáme kolegy z řad brigádníků na prodej jízdenek a cestovních služeb. Čekáme jen na Tebe!

Co Vás čeká na této pozici?

- Přímá komunikace s cestujícími.
- Být k dispozici v případě nejasností a otázek, řešení potřeb
cestujících.
- Rezervace a prodej vlakových i autobusových jízdenek.
- Práce s rezervačním systémem.

Na co se u nás můžete těšit?

- Zajímavou a různorodou práci.
- Získání cenných zkušeností u jednoho z největších dopravců v České Republice.
- Přátelské pracovní prostředí.
- Příplatky za víkendy a svátky.
- Pracovní místo, které může být odrazovým můstkem pro tvůj kariérní postup.

Jak si Vás představujeme?

- Máte komunikační dovednosti a rádi pomáháte lidem kolem sebe.
- Máte proklientský přístup.
- Můžete pracovat ve směnách.
- Dorozumíte se v anglickém jazyce.

Zaujala Vás tato pozice?

V tom případě neváhejte a dejte nám o sobě vědět!
Životopis nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.
Těšíme se na Vás

Co vám můžeme nabídnout

Místo pracoviště

Nádražní 498, 753 01  Hranice-Hranice I-Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

9000-10500 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Regiojet a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, ostatní.

Kontaktujte nás

Veronika Novotná
Telefon: 602 699 709

Jak u nás probíhá výběrové řízení

1.

Našli jste v naší nabídce práci, která vás zaujala? Pošlete nám svůj životopis!

2.

Pokud splňujete požadavky na vámi vybranou pozici, do dvou týdnů vás kontaktuje náš personalista s pozvánkou na pohovor.

3.

Přijďte si s námi popovídat. Navzájem si o sobě něco řekneme, pobavíme se o vašich zkušenostech a motivaci s námi spolupracovat. Připravte si na nás otázky, které vás zajímají.

4.

U některých pozic se potkáme i vícekrát. Čekají vás pak například případové studie, modelové situace a odborné, či psychologické testy.

5.

Jsme v cílové rovince. Pečlivě zhodnotíme všechny části výběrového řízení a do dvou týdnů se vám ozveme s výsledkem. Pokud jsme si navzájem padli do oka, rádi se s vámi domluvíme na podrobnostech vašeho nástupu.

Gratulujeme, stáváte se součástí našeho týmu!